Specifikationer:Værdi:
| Produkttype | Mobil workstation |
| Produktfarve | Grå |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Markedspositionering | Præstation |
| Introduktionsår | 2024 |
| Renoveret | Ja |
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6″) |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processorproducent | Intel |
| Processormodel | i7-9850H |
| Processorfrekvens | 2,6 GHz |
| Processorgeneration | 9th gen Intel® Core™ i7 |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 12 |
| Processor boost frekvens | 4,6 GHz |
| Processor-cache | 12 MB |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 128 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesur hastighed | 2666 MHz |
| Hukommelse form faktor | SO-DIMM |
| Hukommelsesstik | 4x SO-DIMM |
| Samlet lagringskapacitet | 1,02 TB |
| Lagermedie | SSD |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Samlet kapacitet for SSD’er | 1,02 TB |
| Antal installerede SSD’er | 1 |
| SDD-kapacitet | 1,02 TB |
| NVMe | Ja |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | SD |
| On-board grafikkort | Ja |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics 630 |
| 4 | Intel |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| Lydsystem | Bang & Olufsen |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Front kamera | Ja |
| Mobil netværksforbindelse | Ingen |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 0 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| HDMI-version | 2.0b |
| Antal Thunderbolt 3-porte | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Pegeredskab | Clickpad |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Spildsikret tastatur | Ja |
| Tastatur i fuld størrelse | Ja |
| Operativsystem installeret | Windows 10 Pro |
| Batterikapacitet | 90 Wh |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Antal battericeller | 4 |
| Vekselstrømsadapter strøm | 150 W |
| Vægt | 2,6 kg |
| Bredde | 376 mm |
| Dybde | 264 mm |
| Højde | 26 mm |



