| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Processorserie | Intel® Core™ i5 |
| Processorproducent | Intel |
| Processormodel | i5-8400T |
| Processorfrekvens | 1,7 GHz |
| Processorgeneration | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Processorkerner | 6 |
| Processortråde | 6 |
| Processor boost frekvens | 3,3 GHz |
| Processor-cache | 9 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
| Systembus-hastighed | 8 GT/s |
| Bus type | DMI3 |
| Processor litografi | 14 nm |
| Processor driftstilstande | 64-bit |
| Processor kodenavn | Coffee Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Konfigurerbar TDP-down | 25 W |
| Konfigurerbar TDP-down frekvens | 1,6 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Express slots version | 3.0 |
| Maksimalt antal PCI Express-kanaler | 16 |
| PCI Express-konfigurationer | 1×16, 2×8, 1×8+2×4 |
| Antal installerede processorer | 1 |
| Processor sokkel | LGA 1151 (stik H4) |
| Maksimal intern hukommelse understøttet af processor | 128 GB |
| Hukommelsestyper understøttet af processor | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesurhastigheder understøttet af processor | 2666 MHz |
| Hukommelsesbåndbredde understøttet af processor (maks.) | 41,6 GB/sek. |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Hukommelsesstik | 2x SO-DIMM |
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Lagermedie | SSD |
| Antal installerede lagerdiske | 1 |
| Samlet kapacitet for SSD’er | 512 GB |
| Antal installerede SSD’er | 1 |
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | Intel® UHD Graphics 630 |
| Producent af indbygget GPU | Intel |
| Indbygget grafikadapterfamilie | Intel® UHD Graphics |
| Indbygget grafikadapter basefrekvens | 350 MHz |
| Indbygget grafikadapter dynamisk frekvens (maks.) | 1200 MHz |
| Maksimalt indbygget grafikadapterhukommelse | 64 GB |
| Antal understøttede skærme (indbygget grafik) | 3 |
| Indbygget grafikadapter DirectX-version | 12.0 |
| Indbygget grafikadapter OpenGL-version | 4.5 |
| Indbygget grafikadapter-ID | 0x3E98 |
| Produkttype | Mini PC |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 0 |
| Antal Thunderbolt 3-porte | 0 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 0 |
| Mikrofonindgang | Ja |
| DVI-port | Ingen |
| Kabinettype | Mini PC |
| Produktfarve | Sort |
| Volumen | 1 L |
| Understøttet placering | Horisontal/vertikal |
| VESA montering | Ja |
| Renoveret | Ja |
| Renoveret klasse | Grade A |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets arkitektur | 64-bit |
| Intel® 64 | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Teknologi | Ja |
| Indlejret tilgængelige muligheder | Ja |
| Intel® InTru™ 3D Teknologi | Ja |
| Intel® Clear Video HD Teknologi (Intel® CVT HD) | Ja |
| Intel® klar video teknologi | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® TSX-NI | Ja |
| Idle status | Ja |
| Termiske overvågningsteknologier | Ja |
| Intel® Stabil Billede Platformsprogram (SIPP) | Ja |
| Intel® AES Nye Instruktioner (Intel® AES-NI) | Ja |
| Intel® Sikker Nøgle | Ja |
| Intel® OS Guard | Ja |
| Intel® Trusted Execution Teknologi | Ja |
| Udfør deaktivering af bit | Ja |
| Intel® Enhanced Halt State | Ja |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Ja |
| Processor-pakke størrelse | 37.5 x 37.5 mm |
| Understøttede instruktionssæt | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Skalerbarhed | 1S |
| CPU-konfiguration (maks.) | 1 |
| Specifikation for termisk opløsning | PCG 2015A |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® TSX-NI-version | 1,00 |
| Processor ARK ID | 191048 |
| Intel® Turbo Boost Teknologi | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Teknologi (Intel® HT Technology) | Ingen |
| Intel® Quick Sync Video Teknologi | Ja |
| Intel® Identity Protection Teknologi (Intel® IPT) | Ja |
| Konfliktfri processor | Ja |
| Skærm inkluderet | Ingen |
| Bredde | 179 mm |
| Dybde | 182,9 mm |
| Højde | 34,5 mm |
| Vægt | 1,3 kg |
ThinkCentre M920q Tiny i5-8400T 16 GB RAM 512 GB SSD Windows 11 Pro – Guld stand
4.695 kr. (ex. moms: 3.756 kr.)
20 på lager
✅ 2 års garanti - ✅ 1-2 dages levering - ✅ Gratis levering til pakkeshop! *
✅ Vi planter 1 balsatræ per genbrugte enhed, der optager CO2 og står i 5 år!
ThinkCentre M920q Tiny . Processorfrekvens: 1,7 GHz, Processorserie: , Processormodel: i5-8400T. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: RAM. Samlet lagringskapacitet: 512 GB, Lagermedie: SSD. On-board grafikkort, model: UHD Graphics 630. Operativsystem installeret: Windows 11 Pro, Operativsystemets arkitektur: 64-bit. Kabinettype: . Produkttype: . Vægt: 1,3 kg. Produktfarve:
Et Grøn Computer produkt i Guld stand henvender sig til dig, der ønsker et produkt i særdeles høj kosmetisk stand, men som samtidig søger et bæredygtig alternativ til nye IT produkter. Produkter i Guld stand kan have ganske få tegn på brug. – Guld stand
| Vægt | 2,5 kg |
|---|---|
| Mærke | |
| Tilstand |
Vi vil gerne gøre det så nemt for dig som muligt når du står og skal vælge brugt computer. - Derfor opdeles vores udvalg af brugte computere i 3 forskellige kategorier - Guld, Sølv & Bronze stand. Herunder kan du se hvad hver enkelt standbetegnelse indbefatter:
Guld-tilstand er et brugt produkt i en virkelig FLOT stand!
Her har vi det bedste man kan få af brugt, det er her mange til sige "Nøøj, jeg troede at den var ny?!". Konkret gives Guld-stand til de produkter der kun har MINIMALE spor eller tegn på brug.
Sølv-tilstand er et brugt produkt i en rigtig PÆN stand!
Her vil du kunne finde almene brugsspor - Det som betegnes som normalt brug for en computer af dens alder Ridser, skrammer eller slidmærker vil typisk være det som placerer produktet i denne kategori. Der kan være tale om mindre kosmetiske defekter på kabinet eller små lyspletter (lightspots) på skærmen. Dog aldrig noget der vil være til gene under brug!
Bronze-tilstand er et brugt produkt i en FUNKTIONEL tilstand!
Produktet er godt brugt! Her kan der være tale om større ridser, buler, eller manglende plastik.
Der kan også forefindes defekter på f.eks en USB port eller lyspletter (lightspots) el. pixelfejl på skærmen.
Der kan også være tale om et produkt der egentlig fremstår flot og pæn, men som har mangler eller defekter som f.eks disse herunder:
Touch-ID/Face-ID virker ikke på alle enheder.
LCD-misfarvning på skærm eller manglende True Tone-funktion kan forekomme.
Ved iPhone 11 og nyere kan der forekomme en tidsbegrænset fejlmelding pga. udskiftet skærm.
Her får du en funktionel maskine, der f.eks. vil være perfekt på et værksted eller lign. Eller en ellers god telefon med mangler der ikke påvirker det daglige brug ud over ovennævnte.
Fælles for dem alle!
Vi står altid inde for funktionen og kvaliteten af produktet.
Der er derfor altid 2 års garanti på alle vores brugte produkter. UANSET hvilken stand de er i!
For batterier og andre brugs/slid-dele gælder der 2 års reklamationsret.

