15″ Lenovo IdeaPad 110-15ISK – Intel i7 6498DU 2,5GHz 240GB SSD 8GB Win10 Home – AMD Radeon R5 M330 – Sølv stand
Kun:
Du kan også dele din betaling op for:
eller AnyDay
Udsolgt - Se mulighederne herunder eller kontakt os for alternativer.
✅ 2 års garanti - ✅ 1-2 dages levering - ✅ Gratis levering til pakkeshop! *
✅ Vi planter 1 balsatræ per genbrugte enhed, der optager CO2 og står i 5 år!
Varenummer (SKU): GC-DM_l4382B Kategorier: ,
Tekniske specifikationer
MODELNAVN Lenovo IdeaPad 110-15ISK – Sølv stand
PROCESSOR Intel Core i7-6498DU 2,5GHz
RAM 8GB DDR4
HARDDISK 240GB SSD
SKÆRM 15,6″ (1366X768)
GRAFIKKORT Intel HD Graphics 510 + AMD Radeon R5 M330 2GB
DREV DVD +/- RW
NETVÆRK
  • 10/100 Ethernet Netværk
  • 802.11 a/b/g/n/ac
  • Bluetooth 4.0
PORTE
  • 1 x USB 2.0
  • 1 x USB 3.0
  • 1 x HDMI
  • RJ45 (LAN)
  • 4-in-1 card reader
  • Headphone/microphone combo jack
OPERATIVSYSTEM Windows 10 Home
BATTERI 4-cell lithium ion – Sølv stand – Testet OK
VÆGT 2,3kg.
DIMENSIONER H: 23mm B: 264mm D: 377mm
GARANTI Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT.
DIVERSE Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Dansk tastaturlayout med mærkater
 Garanti & Support
Kontakt Information
For flere henvendelser henvises til vores medarbejdere for yderligere information.
—–
Reservedelsnummer:
Passer til:
Tilstand
Mærke
Guld-tilstand er et brugt produkt i en virkelig FLOT stand!
Sølv-tilstand er et brugt produkt i en rigtig PÆN stand!
Bronze-tilstand er et brugt produkt i en FUNKTIONEL tilstand!
Produktet er godt brugt! Her kan der være tale om større ridser, buler, eller manglende plastik.
Touch-ID/Face-ID virker ikke på alle enheder.
LCD-misfarvning på skærm eller manglende True Tone-funktion kan forekomme.
Ved iPhone 11 og nyere kan der forekomme en tidsbegrænset fejlmelding pga. udskiftet skærm.
Fælles for dem alle!
Vi står altid inde for funktionen og kvaliteten af produktet.
Der er derfor altid 2 års garanti på alle vores brugte produkter. UANSET hvilken stand de er i!
For batterier og andre brugs/slid-dele gælder der 2 års reklamationsret.
Populære produkter lige nu...
-28%
GULD STAND!
-19%
SØLV STAND!
-28%
SØLV STAND!