15″ Lenovo V110-15IAP – Intel Pentium N4200 1,10GHz 128GB SSD 8GB Win10 Home – Sølv stand
Kun:
Du kan også dele din betaling op for:
eller AnyDay
Udsolgt - Se mulighederne herunder eller kontakt os for alternativer.
✅ 2 års garanti - ✅ 1-2 dages levering - ✅ Gratis levering til pakkeshop! *
✅ Vi planter 1 balsatræ per genbrugte enhed, der optager CO2 og står i 5 år!
Varenummer (SKU): GC-DM_l4587B Kategorier: ,
Tekniske specifikationer
MODELNAVN Lenovo V110-15IAP – Sølv stand
PROCESSOR Intel Pentium N4200 1,1GHz
RAM 8GB DDR4
HARDDISK 128GB SSD
SKÆRM 15,6″ (1366×768)
GRAFIKKORT Intel HD Graphics 505
DREV DVD
NETVÆRK
  • Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb
  • Realtek 8821AE Wireless LAN
  • Bluetooth
PORTE
  • 1 x USB 2.0
  • 1 x USB 3.0
  • HDMI
  • RJ45
  • Audio connections: combined Line In/Out
  • Kortlæser: SD, MMC, SDHC, SDXC
OPERATIVSYSTEM Windows 10 Home
BATTERI 24Wh Lithium-Ion – Sølv stand – Testet OK
VÆGT 2,3kg.
DIMENSIONER H: 23mm B: 380mm D: 260mmm
GARANTI Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT.
DIVERSE Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning.Dansk tastaturlayout med mærkater
—–
Reservedelsnummer:
Passer til:
Tilstand
Mærke
Guld-tilstand er et brugt produkt i en virkelig FLOT stand!
Sølv-tilstand er et brugt produkt i en rigtig PÆN stand!
Bronze-tilstand er et brugt produkt i en FUNKTIONEL tilstand!
Produktet er godt brugt! Her kan der være tale om større ridser, buler, eller manglende plastik.
Touch-ID/Face-ID virker ikke på alle enheder.
LCD-misfarvning på skærm eller manglende True Tone-funktion kan forekomme.
Ved iPhone 11 og nyere kan der forekomme en tidsbegrænset fejlmelding pga. udskiftet skærm.
Fælles for dem alle!
Vi står altid inde for funktionen og kvaliteten af produktet.
Der er derfor altid 2 års garanti på alle vores brugte produkter. UANSET hvilken stand de er i!
For batterier og andre brugs/slid-dele gælder der 2 års reklamationsret.
Populære produkter lige nu...
-28%
GULD STAND!
-19%
SØLV STAND!
-28%
SØLV STAND!
15" Lenovo V110-15IAP - Intel Celeron N3450 1,1GHz 240GB SSD 8GB Win10 Home - Sølv stand