15″ Lenovo IdeaPad 110-15ACL – AMD A8 7410 APU 2,2GHz 240GB SSD 8GB Win10 Home – AMD RADEON R5 – Guld stand
Kun:
Du kan også dele din betaling op for:
eller AnyDay
Udsolgt - Se mulighederne herunder eller kontakt os for alternativer.
✅ 2 års garanti - ✅ 1-2 dages levering - ✅ Gratis levering til pakkeshop! *
✅ Vi planter 1 balsatræ per genbrugte enhed, der optager CO2 og står i 5 år!
Stor 240GB SSD, 8GB ram og hurtig AMD-processor! –
Varenummer (SKU): GC-DM_l4268 Kategorier: ,
Tekniske specifikationer
MODELNAVN Lenovo IdeaPad 110-15ACL – Guld stand
PROCESSOR AMD A8-7410 APU 2,2GHz
RAM 8GB
HARDDISK 240GB SSD
SKÆRM 15,6″ (1366X768)
GRAFIKKORT AMD RADEON R5
DREV —–
NETVÆRK
  • 10/100 / 1000Mbit Ethernet Mbit Netværk
  • 802.11 ac
  • Bluetooth 4.0
PORTE
  • 1 x USB 2.0
  • 1 x USB 3.0
  • 1 x HDMI,
  • RJ45 (LAN)
  • 4-in-1 card reader
OPERATIVSYSTEM Windows 10 Home
BATTERI 3-cell lithium ion – Guld stand – Vi garanterer minimum 1,5 times batteritid
VÆGT 2,2kg.
DIMENSIONER H: 23mm B: 265mm D: 378mm
GARANTI Vi giver 2 års garanti på genbrugt IT.
DIVERSE Inkl. strømforsyning og 230V net-ledning. Dansk tastaturlayout med mærkater
Garanti & Support
Kontakt Information
For flere henvendelser henvises til vores medarbejdere for yderligere information.
—–
Reservedelsnummer:
Passer til:
Tilstand
Mærke
Guld-tilstand er et brugt produkt i en virkelig FLOT stand!
Sølv-tilstand er et brugt produkt i en rigtig PÆN stand!
Bronze-tilstand er et brugt produkt i en FUNKTIONEL tilstand!
Produktet er godt brugt! Her kan der være tale om større ridser, buler, eller manglende plastik.
Touch-ID/Face-ID virker ikke på alle enheder.
LCD-misfarvning på skærm eller manglende True Tone-funktion kan forekomme.
Ved iPhone 11 og nyere kan der forekomme en tidsbegrænset fejlmelding pga. udskiftet skærm.
Fælles for dem alle!
Vi står altid inde for funktionen og kvaliteten af produktet.
Der er derfor altid 2 års garanti på alle vores brugte produkter. UANSET hvilken stand de er i!
For batterier og andre brugs/slid-dele gælder der 2 års reklamationsret.
Populære produkter lige nu...
-28%
GULD STAND!
-19%
SØLV STAND!
-28%
SØLV STAND!
15" Lenovo IdeaPad 110-15ACL - AMD A6-7310 APU 2,0GHz 240GB SSD 8GB Win10 Home - AMD RADEON R5 M330 - Guld stand